Čo jedia celebrity

Medzi celebrity nepatrí len športovci a modelky, ktorí di vďaka športovým výkonom, alebo prehliadkam musí neustále udržiavať svoju postavu a svoje svaly. A tak okrem rôzneho posilňovanie tela, si musí dávať pozor aj na to, čo a kedy jej. Ich jedálniček obsahuje hlavne také potraviny, ktoré nie sú tučné, ale majú veľký obsah vlákniny a bielkovín, a tiež vitamínov a minerálov. Medzi celebrity patrí aj herci, herečky, speváci a speváčky.

A tí, práve preto, že vystupujú pred ľuďmi a sú stále na očiach, sa musia stravovať ďaleko striedmejšie než my ostatní. Nielen kvôli sebe, ale aj kvôli ľuďom, pred ktorými vystupujú, pre ktoré hrajú alebo spievajú. A tak okrem spústy ovocia a zeleniny, sa stravujú aj rôznymi špeciálnymi potravinami. Niektorí úplne vylúčili zo svojho jedálnička mäso, a hovoria, že im to moc prospieva a že si vďaka tomu udržujú štíhlu postavu. Iní jedia iba bio potraviny, z ktorých si varí rôzne špeciálne jedlá. Ďalšie celebrity konzumujú iba rôzne výrobky z prosa, pšenice, raže, kuskusu a ďalších podobných potravín. Mnohé ženy, ktoré patria medzi celebrity, jej podľa rôznych menej či viac známych diét. Niektoré sú zamerané na jedenie iba kuracieho alebo rybacieho mäsa, veľa zeleniny a ovocia. Iní zase jej iba mliečne výrobky, ovocie a zeleninu. Diet, ktoré tieto hviezdy dodržiavajú, je veľká kopa. U niektorých je ale veľký nepomer príjmu bielkovín, sacharidov, proteínov a vitamínov. Tým ale škodí nielen svojmu zažívanie, ale aj pokožke tela alebo tváre.

Je pravdou, že mnohé tieto hviezdy po takomto dodržiavanie diéty schudnú, ak sa ale vráti k normálnemu jedlu, priberú naspäť svoje kilá, veľakrát aj viac, čomu sa hovorí jo-jo efekt. Potom sa dostávajú do kolotoča neustáleho dodržiavania jednej či viacerých diét. Ich telo na toto stravovanie reaguje a tak aj častejšie chudnú a priberajú na váhe.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *